Urodziny dziecka

Rejestracja | Zapomniałem hasła

O nas

 

 

 

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Janusz Korczak

 

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, wspomaganych przez odbiorców naszej pracy i największych krytyków – dzieci. Są wśród nas pedagodzy, technicy, inżynierowie, artyści i inni. Jesteśmy w różnym wieku, ale entuzjazm tworzenia czegoś, co wywoła uśmiech dziecka, mamy ten sam – duży!

 

 

Urodziny-dziecka.pl stawiają sobie za cel dostarczenie rodzicom, opiekunom, dzieciom wzorców i podpowiedzi, jak zorganizować jedyny, wyjątkowy dzień w roku – urodziny milusińskiego. Podsuwamy gotowe scenariusze takich imprez, zabawy, teksty piosenek i wyliczanek, przepisy kulinarne, wzory zaproszeń. Wskazujemy „magiczne” miejsca, w których warto spędzić doroczne święto. Radzimy, jak zaangażować dziecko w przygotowania do imprezy. Doradzamy, co i jak przygotować, jeśli zdecydujemy się, że urodzinowe spotkanie odbędzie się w domu. Ułatwiamy zakupy, podsuwając gotową listę potrzebnych artykułów i wskazujemy miejsca ich realizacji. Uczymy, jak przyozdobić pomieszczenie, w którym będą podejmowani goście. Pokazujemy sposoby pakowania prezentów. Prezentujemy wiele innych ciekawych pomysłów.

 

 

A nagrodą w takich sytuacjach jest radość jubilata i dobra zabawa, bo jak mówi Antoni Kępiński: „ Dziecko bawiąc się, doznaje po raz pierwszy w życiu radości twórcy i władcy”.

 

 

 

 

 

Ostatnio dodane oferty