Urodziny dziecka

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Oferta

Ośrodek Działań Artystycznych FIRLEJ

Zobacz oferty promocyjne

Urodziny dla dzieci w FIRLEJu

 

Chciałbyś zorganizować swojemu dziecku urodziny, ale nie masz odpowiedniego miejsca na ich organizację? Chciałbyś, aby Twoja pociecha spędziła ten dzień w kreatywny sposób? Skontaktuj się z Klubem Firlej!

Dzięki Firlejowi Twoje Dziecko będzie mogło przeżyć ten jedyny dzień w roku w oryginalnym stylu. Damy mu możliwość wystąpienia na naszej klubowej scenie, na której występują znani artyści z Polski i zagranicy. Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu i oświetleniu sali nasz jubilat poczuje się jak prawdziwa gwiazda.

Pozostawiamy Państwu pełną swobodę w doborze elementów imprezy. To wy decydujecie, jak będzie wyglądał ten wyjątkowy dzień. Macie własne pomysły? Skontaktujcie się z nami, a my postaramy się, żeby stały się one rzeczywistością.

Do dyspozycji oddajemy dwie przestronne klimatyzowane sale, które można zagospodarować w dowolny sposób. W każdej z sal znajduje się podwyższona scena. Na wyposażeniu znajdują się także dwa rzutniki multimedialne oraz ekrany na każdej ze scen, dzięki którym mogą Państwo zafundować dzieciom projekcję ulubionego przez nich filmu.

 

Sala Widowiskowa – doskonale sprawdza się podczas większych uroczystości i zabaw z animatorem. Sala jest na tyle przestronna, iż możliwe jest wydzielenie różnych kącików do zabaw dla dzieci, oraz rozstawienie stołów z poczęstunkiem. Jest to idealne rozwiązanie na przyjęcia z dyskoteką - profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sali na pewno wywrze na wszystkich małych uczestnikach ogromne wrażenie.

Kawiarnia – idealna na potrzeby kameralnego przyjęcia. Sala wyposażona jest w wygodne kanapy, oraz okrągłe stoliki na których można rozstawić poczęstunek dla dzieci. Ciemnoczerwone wnętrza sali tworzą niezapomniany, magiczny nastrój. Wspaniała do zorganizowania projekcji ulubionego filmu Państwa pociechy na wielkim ekranie!

Wiek dziecka

  • 0-2  
  • 3-5  
  • 6-10  
  • 11-15  
  • 16-18  

Typ urodzin

  • poza domem  

Brak filmów video dodanych do prezentacji

Mapa dojazdu:

DODATKOWE INFORMACJE

Obsługujemy w językach
ikona
ikona
ikona

Ostatnio dodane oferty

Wszystko co potrzebujecie do zorganizowania urodzin

Poleć firmę:

Twój email będzie wyglądać następująco:

Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

Pozdrawiam [login]

Zgłoś błąd: