Urodziny dziecka

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Oferta

Pinezka - Studio Edukacji Artystycznej

Zobacz oferty promocyjne

Ocena:1

Chcesz stworzyć niepowtarzalne urodziny dla swojej pociechy? Nie masz czasu, żeby zająć się organizacją wymarzonej zabawy? Zajrzyj w takim razie do Pinezki. U nas zyskasz kompleksową obsługę urodzin i to takich urodzin, które zapadną zarówno w pamięć Twojemu dziecku, a także wszystkim zaproszonym gościom.


Specjalizujemy się w tworzeniu urodzin tematycznych wedle ustalonego scenariusza. Pragniesz uczynić ten jeden dzień w roku, wyjątkowym? Wybierz motyw przewodni, wokół którego ma być zorganizowane przyjęcie. Sprostamy nawet największym wymaganiom, czy to będzie iście królewski bal, czy impreza dla młodego Spiderman’a.


Na przyjęcie urodzinowe do dyspozycji pozostawiamy trzy sale o łącznej powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. W pierwszej sali najczęściej przygotowywany jest urodzinowy stół z poczęstunkiem, z napojami i dekoracjami. Tu też odbywają się tematyczne warsztaty. Następna sala przeznaczona jest do zabawy, w niej odbywają się konkursy i różnego rodzaju gry i atrakcje. Oczywiście, nie zabraknie tradycyjnej dyskoteki z laserowym oświetleniem. Nie zapominamy również o rodzicach. Dla Was  mamy do dyspozycji osobny pokój.


Każde dziecięce przyjęcie organizujemy profesjonalnie, zwracając uwagę przede wszystkim na potrzeby i zainteresowania dziecka. Podczas organizacji imprezy starannie dobieramy, pod kątem motywu przewodniego, odpowiednie dekoracje. Dysponujemy różnymi ozdobami począwszy od tradycyjnych balonów po wyszukane balonowe kreacje.  Mamy do dyspozycji również kostiumy, maski, lalki i inne akcesoria niezbędne do wspaniałej zabawy.

Wiek dziecka

  • 0-2  
  • 3-5  
  • 6-10  
  • 11-15  

Typ urodzin

  • w domu  
  • poza domem  

Brak filmów video dodanych do prezentacji

Mapa dojazdu:

Opinię o firmie dodał: Rodzic | 2018-06-15 10:27:47 Ocena: 1

Nie polecam.selekcja dzieci i dyskryminacja.

Dodaj opinię

DODATKOWE INFORMACJE

Obsługujemy w językach
ikona

Ostatnio dodane oferty

Wszystko co potrzebujecie do zorganizowania urodzin

Poleć firmę:

Twój email będzie wyglądać następująco:

Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

Pozdrawiam [login]

Zgłoś błąd: