Urodziny dziecka

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Pomysł na urodzinowe atrakcje.

 

Atrakcje urodzinowe

 

Balony w balonie – Jest to zrobiony z grubej gumy ok. 1m średnicy balon, napełniony małymi balonami, konfetti lub serpentynami. Po przebiciu balon pęka i wszystkie niespodzianki z wewnątrz wysypują się. Jest to fantastyczna atrakcja i niespodzianka dla dzieci. Basen chiński – jest niczym innym niż basenem pełnym małych piłeczek. Jest to fantastyczna atrakcja zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Wielkość basenu i ilość piłek dobieramy do wieku dziecka i zaproszonych gości. 

Basen chiński, inaczej nazywany suchym basenem możemy rozstawić w pomieszczeniu lub na dworze.


 


​Ceramika – czyli lepienie z gliny. Glina jest bardzo wdzięcznym materiałem dającym się kształtować w przeróżne kształty. Po wysuszeniu własnoręcznie zrobiona rzecz może okazać niesamowicie praktyczna. Zabawe z ceramiką można zorganizować na świezym powietrzu lub w domu, praktyznie nie ma żadnych ograniczeń ani to pomieszczenia jak i uczestników zabawy.

Chusta Klanza - Chusta Klanza to wspaniała zabawa dla nawet 30 osób w różnym wieku.. Chusta Klanza to okrągła kolorowa płachta świetnie integrują grupę. Chusta uczy kolorów i refleksu poprzez zabawę. Chusta rozwija wyobraźnię przy zabawach z bajką i opowieściami animatorów.


Cyrkowcy – żonglerzy, osoby na szczudłach, to zapewne może być niesamowita przygoda i atrakcja na urodziny. Z pewnością zaproszenie cyrkowców na urodziny w plenerze pozwoli w pełni wykorzystać ich umiejętności, w pomieszczeniu często ogranicz ich wysokość.Czekoladowa fontanna – Chyba każdy mały i duży nie jest w stanie oprzeć się owocowi zanurzonego w fontannie czekolady. Zapewne nie jest opcja na urodziny dietetyczne. Maszynę najczęściej wynajmuje się z obsługą i stołem.


Deska surfingowa – urządzenie działa na podobnych zasadach jak „rodeo byk”. Deska surfingowa stanowią wspaniałą atrakcje na przyjęcie urodzinowe w szczególności o tematyce „Bahama”.

 

 Dmuchany plac zabaw - Dmuchane place zabaw to sposób na świetną rozrywkę dla dzieci. Dostępne są różne typy tych produktów, w tym relaksujące wodne place zabaw, ekscytujące suche baseny i trampoliny dmuchane, które pozwolą zdrowo spożytkować nadmiary energii.

Dmuchany zamek – To znakomita atrakcja gdzie dziecko może wyskakać i wyszaleć się do woli. Zamek może być zainstalowany zarówno na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz budynków. Nie zawiera żadnych twardych i ostrych krawędzi, wiec jest naprawdę bezpiecznym urządzeniem.

Duży pluszowy bohater – Miś uszatek, Kubuś Puchatek, Muminki czy może, Shrek, którego bohatera uwielbia twoje dziecko. Zaproś, więc dorosłego, przebranego za tą postaci, atrakcja na pewno będzie niesamowitą niespodzianką dla twojego dziecka.
 

 

 


Iluzjonista – Niemal każde dziecko marzy, aby być Harrym Potterem, iluzjonista to dla nich wiec niesamowite przeżycie. Mogą oglądać profesjonalnie przygotowanego pokazu iluzjonistycznego, w trakcje, którego między innymi: zwierzęta pojawia się w pudełku, karty odgadują się same, a z pustego pojemnika nalewamy wodę! Należy zwrócić uwagę, aby iluzjoniści mieli doświadczenie związane z pracą z dziećmi, gdyż jest to specyficzna publiczność, bardzo dociekliwa publiczność. Starsze dzieci same mogą również poznać tajniki magii.

Karaoke – Karaoke śpiewa cały świat. Przyjęcie urodzinowe jest jednym z lepszych momentów, aby spróbować własnych sił w występach karaoke. W zabawie biorą udział nie tylko dzieci, ale często także rodzice.

 

 

 


Klaun – Dla młodszych dzieci Klown jest najbarwniejszą postacią podczas przyjęcia urodzinowego! Potrafi on rozbawić je do łez, skręca solenizantowi i gościom z kolorowych balonów zwierzątka i inne stwory. Jest doskonały na zimowe przyjęcie urodzinowe.

Kula Zorbing – Do tego typu atrakcji niezbędna jest powierzchnia. Jest to wielka kula do której wchodzimy. Jest wiele możliwości, w jaki można wykorzystać tą kulę. Może to być zabawą na trawie, ale także z dołączonym basenem stanowi mokre szaleństwo, można ją staczać z wzniesienia lub pokonywać slalom i tor przeszkód na płaskim terenie.

Malowanie twarzy – Malowanie twarzy to fantastyczna atrakcja podczas każdego przyjęcia. Dzieci uwielbiają zamieniać się w ulubione postaci z bajek lub zwierzątka. Do malowania używa się farbek, które nie powinny uczulać i dość łatwo się zmywać. Ciekawym połączeniem jest przygotowanie kostiumów, które będą jeszcze bardziej charakteryzować wybraną postać. Malowanie twarzy nie jest najłatwiejszym zajęciem, ale są już dostępne na rynku pomoce, które na pewno ułatwią życie.


Maszyna do popcornu – popcorn z mikrofali oczywiście, że ma świetny smak, ale ten z maszyny dla dzieci jest najlepszy. Maszynę najczęściej wynajmuje się z obsługą.

Maszyna do robienia baniek – Z całą pewnością bańki mydlane stworzą niesamowitą atmosferę. Bańki potrafią wirować od kilku do kilkunastu metrów. Jest to niesamowita niespodzianka i zabawa dla solenizanta i gości. Maszyna nadaje zarówno do pomieszczeń jak również na imprezy plenerowe. Najczęściej wytwornicę do banek mydlanych wypożycza się wraz z płynem i obsługą.


Maszyna do waty cukrowej – Wata cukrowa była i jest dla dzieci jest świetną atrakcją, a jeżeli jest robiona na miejscu specjalnie dla nich to już nic innego się nie liczy. Maszynę najczęściej wynajmuje się z obsługą.

 


Mata do tańczenia DDR– To urządzenie, które pozwala nam zagrać własnym ciałem tańcząc w rytm muzyki i wciskając odpowiednie pola. Jest to forma aktywnego spędzania czasu. Mata może okazać się świetnym pomysłem dla dzieci zafascynowanych tańcem i choreografią.

Mobilna ścianka wspinaczkowa - Jest to specjalnie skonstruowana ścianka wspinaczkowa, którą możemy przemieszczać w dowolne miejsce. Z pewnością tego rodzaju atrakcja jest możliwa jedynie na Świerzym powietrzu i dedykowana jest starszym dzieciom. Jest to doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie. Jest to również niebywała frajda dla dzieci, które nigdy nie zapomną takiego przyjęcia.

 

 


Pies terapeuta – Czy przy każdej okazji słyszycie, „Mamo, Tato, czy możemy mieć psa?” Pies zaproszony na urodziny wobec tego, to strzał w dziesiątkę. Opiekun psa przygotowany ma program rekreacyjny zachęcający do wspólnej zabawy z psem i innymi dziećmi. Czworonożni goście doskonale potrafią ożywić zabawę, a przy okazji pomagają w przekazaniu dzieciom kilku ważnych informacji dotyczących prawidłowego kontaktu z psami.

Piniata - Piniata to ludowy zwyczaj w krajach latynoskich. Zabawa polega na strąceniu kijem specjalnie przygotowanej pinaty, czyli kukły wypełnionej słodyczami. Piniata to atrakcja, która przynosi wiele radości dzieciom i dorosłym. Można ją wykonać samodzielnie lub Zakupić gotową do zabawy.

 

 

 

 


Pokój w balonach – To atrakcja, która do końca musi pozostać niespodzianką dla dziecka. Wypełniony po brzegi napompowanymi balonami pokój, na pewno wzbudzi w dziecku zachwyt i zapamięta ta „kąpiel” przez długie lata.


Profesjonalna sesja zdjęciowa – Oświetlenie, tło, charakteryzacja, sceneria, i flesze, tym charakteryzuje się profesjonalna sesja fotograficzna. Na pamiętne zostanie wspaniały album z zretuszowanymi zdjęciami jak i płyta CD, która już na zawsze będzie miłym wspomnieniem wspólnie spędzonego czasu.

Rodeo byk – Jest to urządzenie rodem zza oceanu. Idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci i dorosłych. Dzięki kilku poziomom trudności, które zapewnia oprogramowanie urządzenia, każdy może spróbować swoich sił, ten młodszy i starszy.

Skręcanie balonów – To coraz bardziej popularna zabawa, która nie jest już na całe szczęście tajemnicą nielicznych, lecz dostępna dla wszystkich. Możemy znaleźć już setki filmików i instrukcji jak samodzielnie skręcać balony. Oczywiście animatorzy mają w tym wprawę i w mgnieniu oka zamieniają długie balony w ulubione zwierzątka, kolorowe kwiaty, czapki, miecze i wszystko inne, co tylko nasi Mali Goście sobie wymarzą.

Stoisko Tattoo – Chyba każdy z nas marzył chociażby przez chwilę, aby mieć tatuaż. Stoisko Tattoo to ręcznie wykonywane tatuaże, stosunkowo łatwo zmywalne i nieuczulające.

 

 

 


Strzelanie z łuku– strzelanie z łuku do tarczy, przebranie się za obrońców lasu w stylu Robin Hood, jest zapewne niezapomnianą atrakcją na urodziny. Strzelanie z łuku najczęściej może być zorganizowane raczej na wolnym powietrzu przy maksymalnym zachowaniu ostrożności i bezpieczeństwa.

 

 

 


Trampolina - Trampolina to naprawdę niesamowita propozycja, jednakże jedynie do zrealizowania na Świerzym powietrzu lub większej hali. Trampolina to świetna zabawa dla młodszych i starszych.

 Warkocze i doplatanki – Ta oferta z pewnością bardziej skierowana jest do dziewczynek. Niesamowite warkocze, dobierane, doczepiane włosy na pewno spodobają się młodym damą. Atrakcja świetnie nadaje się do nawet małych pomieszczeń.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2013-11-12 | Wróć do listy

Ostatnio dodane oferty