Urodziny dziecka

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Oferta

Sala Zabaw KUBUŚ - Dziecięca Kraina

Zobacz oferty promocyjne

Ocena:1

Dziecięca Kraina – do której chcemy zaprosić dzieci i ich rodziców powstała z naszych marzeń o niezwykłym miejscu do zabawy. Niezwykłym – czyli atrakcyjnym i kolorowym – przepełnionym uśmiechem i dziecięcym figlem, a przy tym bezpiecznym, czystym i przyjaznym całej rodzinie. Chcieliśmy, by to miejsce odpowiadało na potrzeby, które również dotyczą nas jako rodziców, które wynikają z naszego osobistego doświadczenia. I tak powstał „Kubuś – Dziecięca Kraina” po dziecięcemu – kolorowa i figlarna, po dorosłemu – domowa i bezpieczna.

W obiekcie m.in.:

- dwa labirynty z mnóstwem przeszkód dla dzieci,

- trampoliny,

- drzewo wspinaczkowe,

- ścianka wspinaczkowa,

- dmuchana zjeżdżalnia dżungla,

- zamki i domki dla dzieci,

- zabawki interaktywne,

- jeździki,

- bujaczki,

- salka z mnóstwem pięknych i bezpiecznych zabawek dla dzieci do 3 lat,

oraz

- kawiarnia z pyszną kawą, herbatą, przekąskami, napojami, TV, prasą,

- pokoik z przewijakiem dla mamy z małym dzieckiem. 

Organizujemy imprezy urodzinowe w dwóch salkach urodzinowych oraz w domu, przedszkolu, ogrodzie Klienta, a także bale karnawałowe, mikołajki, imprezy plenerowe. Zapewniamy mnóstwo atrakcji dodatkowych m.in.: animatorzy w strojach, klauni z pokazami balonów, zamykanie dzieci w bańce mydlanej, pokazy baniek mydlanych, piniata, karaoke dla dzieci, nocne urodziny.

Wiek dziecka

  • 0-2  
  • 3-5  
  • 6-10  

Typ urodzin

  • w domu  
  • poza domem  

Brak filmów video dodanych do prezentacji

Mapa dojazdu:

Opinię o firmie dodał: Darek | 2016-03-13 12:45:44 Ocena: 1

należy uważać czy nie wybieramy się z dzieckiem w trakcie trwania urodzin / imienin innego dziecka . mój syn , widząc replike Lorda usiadł i cierpliwie czekał w kolejce do pomalowania twarzy . ok 6 - 8 minut w kolejce . jak na pięciolatka to bardzo długo w takim sopokoju . wszystko po to , żeby w momencie kiedy nadeszła syna kolej na pomalowanie twarzy , ten odmówił mu - nie jesteś na urodzinach , nie należy się . na moje pytanie czy mam mu dopłaćić , żeby dziecko przestało płakać , odpowiedział , że jest zbyt zajęty . nie wiem czy jest to polecenie odgórne , żeby dawać odczuć dzieciom , że są gorsze , lub czy jest to samodzielna decyzja młodego przebranego człowieka maksyma przede wszystkim uśmiech , powinna brzmieć przede wszystkim płąćcie za urodzinowe przyjęcia . oczywiście musiałem natychmiast zabrać płaczące dziecko z krainy UŚMIECHU rekcja pozostałej części personelu - żadna rzeczony Lord przechadzał się w okolicy kiedy ubierałem na biegu syna . Jak rozumiem musiał cośjeszcze udowodnić . moja ostatnia w tym miejscu wizyta z dzieckiem

Dodaj opinię

DODATKOWE INFORMACJE

Obsługujemy w językach
ikona

Ostatnio dodane oferty

Wszystko co potrzebujecie do zorganizowania urodzin

Poleć firmę:

Twój email będzie wyglądać następująco:

Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi.  Opis i informacje o firmie znajdzie pod adresem [link].

Pozdrawiam [login]

Zgłoś błąd: